Organizačné informácie


+Aké sú možnosti parkovania počas konferencie?
Účastníci konferencie môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri Vzdelávacom stredisku Kia Motors Slovakia.

+Aké sú možnosti ubytovania?
V blízkosti miesta konania konferencie sa nachádza Chateau Gbeľany, prípadne môžete využiť ubytovanie v centre Žiliny. Každý účastník si zabezpečuje ubytovanie sám podľa svojich potrieb.

Program


+Budú po konferencii dostupné záznamy z nej?
Na konferencii dostane každý účastník link na prednášky online. Po konferencii vám pošleme link, kde nájdete aj fotky. Videozáznam z konferencie nepripravujeme.

+Prečo nemôžu ísť všetci účastníci na exkurziu?
Vzhľadom na to, že exkurzia býva vo výrobe za plnej prevádzky, nebude môcť byť zabezpečená pre všetkých účastníkov. Pracujeme na zabezpečení čo najviac miest.

Registrácia a platba


+Čo všetko je zahrnuté v cene vstupenky?
V cene vstupenky máte plnú účasť na konferencii, občerstvenie počas obidvoch dní, obed a večeru prvý deň, materiály s prednáškami v elektronickej verzii, vstup na večerný program.

+Ak sa nebudem môcť zúčastniť, môžem dať svoju vstupenku kolegovi?
Áno. Vaša vstupenka je prenosná. Najneskôr 4 dni pred konferenciou nám napíšte na konferencia@ipaslovakia.sk, kto príde namiesto vás (meno, funkcia, email nového účastníka

+Aké sú storno podmienky?
Výber zo storno podmienok IPA Slovakia:
• 45 dní pred začiatkom akcie je možné uskutočniť bezplatné storno
• 44 - 30 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 30 % z ceny bez DPH. • 29 - 16 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 50 % z ceny bez DPH
• 15 - 1 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 75 % z ceny bez DPH
• pri neúčasti prihláseného zákazníka na akcii sa účtuje storno poplatok vo výške 100 %

+Aké sú platobné možnosti?
Na základe vašej registrácie vám pošleme zálohovú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť pred konferenciou. Po uskutočnení konferencie vám pošleme faktúru.

+Je možné získať zľavu?
Pri kúpe 2 a viac vstupeniek získate automaticky zľavu 10 %.

+Dokedy je možné zaregistrovať sa ako účastník konferencie?
Odporúčame vám registráciu čím skôr, aby ste mali isté svoje miesto na konferencii.

Partnerstvo


+Ako môžem svoju spoločnosť prezentovať na konferencii?
Súčasťou konferencie je inšpiratívna zóna odborných partnerov, ktorí môžu ukázať svoje produkty a služby účastníkom konferencie. Zóna sa nachádza v rovnakej časti, kde je prestávka z občerstvením, je to tak výborná príležitosť zaujať účastníkov konferencie priamo na mieste. Oslovíte nových zákazníkov a zároveň upävníte vzťahy so súčasnými. O možnostiach partnerstva sa informujte emailom na konferencia@ipaslovakia.sk

+Rád by som rozdal letáky účastníkom.
Kontaktujte nás prosím na konferencia@ipaslovakia.sk, aby sme sa spoločne vopred dohodli na možnosti distribúcie letákov. Materiál, ktorý bude rozdaný bez súhlasu organizátora konferencie, bude stiahnutý z priestorov.